Strona głównaSportIV Andrzejkowy Turniej o puchar ufundowany przez Wójta Gminy Stara Biała

IV Andrzejkowy Turniej o puchar ufundowany przez Wójta Gminy Stara Biała

miniW dniu 27.11.2019r. w Białej odbył się IV Andrzejkowy Turniej piłki nożnej drużyn mieszanych. W imprezie sportowej udział wzięły wszystkie, najstarsze klasy szkół podstawowych z terenu Gminy Stara Biała.

Naszą szkołę reprezentowali: klasa 8a (reprezentacja: Bonkowski Adam , Ceglińska Olga, Czarnecki Jakub, Kalwas Mateusz, Krzemińska Nina, Krzesicka Ewa, Topa Sylwia, Wawrzyński Wiktor) klasa 8b (reprezentacja: Karaszewski Mateusz, Liszewski Adam, Lubasińska Dominika, Mikołajewska Kinga, Mysiak Piotr Paweł, Piórowicz Milena, Szczęsny Kacper, Szygoska Amelia). Obie klasy z naszej szkoły dzielnie walczyły, ale ostatecznie uczniowie 8a zajęli 1 miejsce, uczniowie 8b zajęli 7 miejsce. Adam Bonkowski został wytypowany zawodnikiem turnieju.

 

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine