Strona głównaSportIV Andrzejkowy Turniej o puchar ufundowany przez Wójta Gminy Stara Biała

IV Andrzejkowy Turniej o puchar ufundowany przez Wójta Gminy Stara Biała

miniW dniu 27.11.2019r. w Białej odbył się IV Andrzejkowy Turniej piłki nożnej drużyn mieszanych. W imprezie sportowej udział wzięły wszystkie, najstarsze klasy szkół podstawowych z terenu Gminy Stara Biała.

Naszą szkołę reprezentowali: klasa 8a (reprezentacja: Bonkowski Adam , Ceglińska Olga, Czarnecki Jakub, Kalwas Mateusz, Krzemińska Nina, Krzesicka Ewa, Topa Sylwia, Wawrzyński Wiktor) klasa 8b (reprezentacja: Karaszewski Mateusz, Liszewski Adam, Lubasińska Dominika, Mikołajewska Kinga, Mysiak Piotr Paweł, Piórowicz Milena, Szczęsny Kacper, Szygoska Amelia). Obie klasy z naszej szkoły dzielnie walczyły, ale ostatecznie uczniowie 8a zajęli 1 miejsce, uczniowie 8b zajęli 7 miejsce. Adam Bonkowski został wytypowany zawodnikiem turnieju.

Logo Magiczna Moc Bajek 1