Strona głównaAktualności

Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Jest na świecie tyle rzeczy,
za które nie można zapłacić pieniędzmi,
tylko radością, pamięcią i słowem:
DZIĘKUJĘ

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice i Uczniowie, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły

Za nami kolejny rok szkolny, rok inny i trudniejszy od tych, które dotychczas przeżywaliśmy. Pragnę zaznaczyć, że tylko dzięki wspólnemu wysiłkowi Nauczycieli, Rodziców i Uczniów udało się przejść przez ten burzliwy okres. Przyznajemy z pokorą, że bez wsparcia Rodziców nie poradzilibyśmy sobie. Dzięki wytrwałości i zdyscyplinowaniu dotarliśmy do wyczekiwanego przez wszystkich zakończenia roku szkolnego.

Czytaj więcej...

Pomagamy Zosi - akcja Gaszyn Challenge

Nasza szkoła została nominowana do akcji Gaszyn Challenge przez Szkołę Podstawową im. Marii Konopnickiej w Dobrzyniu nad Wisłą. Dzięki zaangażowaniu wielu osób udało nam się zebrać 579,70 zł. 

Egzamin ósmoklasisty

Europejski Dzień Logopedy

mini6 Marca obchodzony jest Europejski Dzień Logopedy, dlatego 09.03. uczniowie uczęszczający na zajęcia logopedyczne mogli wczuć się w rolę detektywów i wzięli udział w zabawach logorytmicznych pt.: „Sekrety Starego Zamczyska”.

Czytaj więcej...

Wsparcie pedagogów i psychologów

szkolaDrodzy Uczniowie, Szanowni Państwo! Informujemy, że od 30 marca uruchamiamy dyżury telefoniczne psychologów i pedagogów zatrudnionych w naszej szkole według następującego harmonogramu:

 


p. Magdalena Górczyńska – pedagog – poniedziałek w godzinach 10.00 – 12.00
p. Alicja Kowalska – psycholog – wtorek w godzinach 10.00 – 12.00 
p. Monika Prusaczyk – pedagog – środa w godzinach 10.00 – 12.00 
p. Magdalena Chętka – psycholog – czwartek w godzinach 12.30 – 14.30

Wyżej wymienione osoby będą dostępne dla uczniów i rodziców pod telefonem 24 366 21 88.

Biblioteka szkolna zaprasza do czytania online

lektury szkolne owOd 25 maja biblioteka szkolna jest czynna w poniedziałki i środy od 9:00 do 11:00. Biblioteka szkolna zaprasza do czytania lektur online. Niezbędne linki można znaleźć przechodząc do menu biblioteki i zakłądki lektury online bądź klikając tutaj. Dodatkowe materiały na Lektura w każdym domu.

Dzień dziecka

Drodzy Uczniowie.
Z okazji Dnia Dziecka przesyłamy Wam pozdrowienia życząc pogody ducha i dziecięcej radości.

Dzień rodziny w klasie 2c

rodzina1Rodzina to największy skarb. To maleńki kraj, w którym tata jest prezydentem, mama panią prezydentową, ministrem finansów, ministrem zdrowia, ministrem kultury i stanów wyjątkowych w rodzinie. Dzieci zaś są narodem, wokół którego kręci się cały świat. Z tak wyjątkowej okazji, uczniowie klasy 2c przygotowali krótki filmik. Rodzicom i dzieciom bardzo dziękuję za pomoc w realizacji nagrania i życzę miłych wrażeń podczas oglądania. Pani Asia.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 14

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine