Informujemy, że stypendia za osiągnięcia naukowe i sportowe można odbierać w sekretariacie w dniach 05.02.2020-07.02.2020. Formularz do odbioru osobistego przez dziecko można pobrać tutaj

Strona głównaArchiwum 2018/2019Wycieczka klas czwartych do Płocka

Wycieczka klas czwartych do Płocka

miniW dniu 1 października wszyscy uczniowie klas IV chcąc celebrować Dzień Chłopaka udali się na wycieczkę do Płocka.

Dzień rozpoczęli od godzinnego spaceru po starówce Płockiej oraz przepięknym wzgórzu tumskim. Uczniowie najbardziej zachwycali się pomnikiem Bolesława Krzywoustego w Płocku przedstawiającego księcia Bolesława na koniu w otoczeniu grupy pieszych wojów ze sztandarem. Monument wykonany jest z jasnego piaskowca drobnoziarnistego luna. Jest wysoki na ponad 5 metrów i waży około 21 ton.

Następnie udali się do kina na seans filmu „Zegar Czarnoksiężnika”. Na koniec odwiedzili pizzerię Laguna, gdzie zjedli przepyszną pizzę oraz dyskutowali na temat obejrzanego filmu. Kolejny dzień zaliczony do tych bardzo udanych.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine