Informacje dla uczestników półkolonii organizowanych przez GOKiS w dniach 17 – 21 lutego 2020

Informujemy, że stypendia za osiągnięcia naukowe i sportowe można odbierać w sekretariacie w dniach 05.02.2020-07.02.2020. Formularz do odbioru osobistego przez dziecko można pobrać tutaj

Zwierzakoluby

miniDnia 3 października 2018 r. po raz kolejny w naszej szkole zagościły egzotyczne zwierzęta na lekcjach przyrody oraz biologii.

Dzięki zaproszonemu przez p. Ewę Kubacką sympatykowi zwierząt, czwartoklasiści i piątoklasiści mogli nie tylko poznać wiele ciekawostek oraz poobcować z tak niezwykłymi stworzeniami, jak: gekon lamparci, agama brodata, pytony królewskie, żółw grecki, skorpion Heterometrus petersii, afrykański wij olbrzymi, pajęczak solfuga, ptasznik platyomma, boa dusiciel oraz żółtopuzik bałkański – jaszczurka z rodziny padalców. Bezpośredni kontakt z tymi zwierzętami wywołał olbrzymie emocje wśród uczniów. Większość reagowała pozytywnie, ale dzięki takiej lekcji wiele z dzieci pokonało własne (często nieuzasadnione) lęki i obawy. Dla wszystkich odważnych ogromne brawa!!!

Logo Magiczna Moc Bajek 1