Informujemy, że stypendia za osiągnięcia naukowe i sportowe można odbierać w sekretariacie w dniach 05.02.2020-07.02.2020. Formularz do odbioru osobistego przez dziecko można pobrać tutaj

Strona głównaArchiwum 2018/2019Ślubowanie klas pierwszych

Ślubowanie klas pierwszych

mini24 października odbyło się ślubowanie klas pierwszych. Zanim dzieci uroczyście złożyły przysięgę, musiały przejść bardzo trudny test. Nagle na sali pojawiła się zła wróżka, która jak to zwykle bywa w bajkach, uwielbia utrudniać wszystkim życie.

Tym razem nie było inaczej. Na szczęście pierwszaki świetnie poradziły sobie z każdym zadaniem i odczarowały rzucone zaklęcia. Piosenką, tańcem i wierszami przepędziły złą wróżkę. Następnie Pani Dyrektor wszystkich uroczyście pasowała na pełnoprawnych uczniów naszej szkoły, a obecny na uroczystości Wójt Gminy Sławomir Wawrzyński, pogratulował i wręczył każdemu dyplom i legitymację.

 

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine