Urodziny Marchewki

miniPrzedszkolaki świętowały „Urodziny Marchewki”, które odbyły się 14 listopada w naszym przedszkolu. Były to zajęcia prowadzone przez panią Irenę Milczarek w ramach działań prozdrowotnych.

Tego dnia maluchy przybyły w pięknych owocowo-warzywnych strojach wykonanych przez swoich rodziców. Po odczytaniu listu od Pani Marchewki, dzieci prezentowały swoje stroje oraz wiadomości dotyczące walorów odżywczych danych owoców i warzyw. Dzieci w miłej atmosferze (jak to bywa na uroczystościach) tańczyły, wykonywały zadania Pani Marchewki polegające na ułożeniu marchewkowych puzzli, odgadnięciu smaku pitego soku, rodzaju potraw z marchewki. Za wykonane zadania dzieci otrzymały dyplom marchewki. Jak zwykle, dzieci mogły liczyć na kulinarne zdolności swoich mam, babć i miały możliwość degustowania przepysznych marchewkowych ciast, różnorodnych babeczek oraz naturalnego soku. A zapewniamy! BYŁO PYSZNIE I ZDROWO!!!

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine