Zmiana organizacji pracy od dnia 18 listopada

UWAGA!!! Ze względu na prace remontowe prowadzone na placu zabaw obiekt nieczynny do odwołania.

Stanowisko Departamentu Matki i Dziecka w Ministerstwie Zdrowia w sprawie zapobiegania i zwalczania wszawicy u dzieci i młodzieży

Zachęcamy do wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł.

Andrzejki

miniDnia 29 listopada odbyły się w naszej szkole Bajkowe Andrzejki dla klas 0-3. Organizatorami były p. Karolina Mazurek, p. Aleksandra Brzozowska, p. Wioleta Smolińska, p. Aneta Bielska, p. Marta Durzyńska oraz p. Elżbieta Robakiewicz. W tym dniu zarówno dzieci jak i wychowawcy klas przyszli przebrani za postacie z bajek, wróżki i czarodziejów.

Podczas obchodów Bajkowych Andrzejek dzieci wysłuchały wiersza i piosenki związanych z tematyką tradycji andrzejkowych, jednak największą atrakcją było wróżenie. Na Sali były ustawione 3 stoliki, na których każde dziecko znalazło coś dla siebie np. lanie wosku, wróżenie z kart, wróżenie ze spinnera itp. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także wróżby z wykorzystaniem chusty animacyjnej (wyścig butów, kolory).

Na koniec dzieci miały możliwość uczestniczenia w krótkiej zabawie tanecznej.