W okresie wakacji sekretariat przyjmuje interesantów

w godzinach 8.00 – 14.00.

Zebranie dla rodziców uczniów przyszłorocznych klas 1

(rok szkolny 2019/2020) odbędzie się 28 sierpnia 2019 r. o godz. 17.00

Andrzejki

miniDnia 29 listopada odbyły się w naszej szkole Bajkowe Andrzejki dla klas 0-3. Organizatorami były p. Karolina Mazurek, p. Aleksandra Brzozowska, p. Wioleta Smolińska, p. Aneta Bielska, p. Marta Durzyńska oraz p. Elżbieta Robakiewicz. W tym dniu zarówno dzieci jak i wychowawcy klas przyszli przebrani za postacie z bajek, wróżki i czarodziejów.

Podczas obchodów Bajkowych Andrzejek dzieci wysłuchały wiersza i piosenki związanych z tematyką tradycji andrzejkowych, jednak największą atrakcją było wróżenie. Na Sali były ustawione 3 stoliki, na których każde dziecko znalazło coś dla siebie np. lanie wosku, wróżenie z kart, wróżenie ze spinnera itp. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także wróżby z wykorzystaniem chusty animacyjnej (wyścig butów, kolory).

Na koniec dzieci miały możliwość uczestniczenia w krótkiej zabawie tanecznej.