Strona głównaAktualnościPierwszaki w Toruniu

W okresie wakacji sekretariat przyjmuje interesantów

w godzinach 8.00 – 14.00.

Zebranie dla rodziców uczniów przyszłorocznych klas 1

(rok szkolny 2019/2020) odbędzie się 28 sierpnia 2019 r. o godz. 17.00

Pierwszaki w Toruniu

mini26 kwietnia pierwszaki odwiedziły urokliwe miasto nad Wisłą, gdzie wraz z przewodnikiem zwiedziły stare miasto: Krzywą Wieżę, Bramę Klasztorną, Ratusz, dom i pomnik najsłynniejszego astronoma oraz Dwór Artusa.

Poznali legendy toruńskie. Własnoręcznie wykonane pierniki w Piernikowej Chacie zabrali ze sobą do domu na pamiątkę. Z ogromnym zainteresowaniem zwiedzali interaktywną wystawę poświęconą Ziemi, której centralnym elementem jest obracający się i odpowiednio oświetlony model kuli ziemskiej o średnicy 2,15 m i gdzie, dzięki grze świateł w łatwy sposób można przekonać się, dlaczego mamy cztery pory roku, a po dniu następuje noc.

Po wielu atrakcjach, ciepłym obiedzie, bogatsi o nowe doświadczenia, wróciliśmy bezpiecznie do domów.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine