Strona głównaAktualnościWycieczka nad Bałtyk

W okresie wakacji sekretariat przyjmuje interesantów

w godzinach 8.00 – 14.00.

Zebranie dla rodziców uczniów przyszłorocznych klas 1

(rok szkolny 2019/2020) odbędzie się 28 sierpnia 2019 r. o godz. 17.00

Wycieczka nad Bałtyk

miniW dniach 06.05-08.05 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce szkolnej nad Morze Bałtyckie pod opieką p.Kowalewskiej, p.Szymańskiej, p.Zdziemborskiego i p.Gawlińskiego.

Zwiedzanie rozpoczęliśmy od Muzeum Zamkowego w Malborku gdzie wszyscy mogliśmy się przenieść w czasy Wielkich Mistrzów Krzyżackich. Następnym punktem programu był Stadion Energa Gdańsk. Uczestnicy wycieczki mogli zwiedzić trybuny, szatnie piłkarskie oraz murawę boiska. Drugi dzień wycieczki obejmował min. zwiedzanie Westerplatte, Fokarium na Helu, Muzeum Obrony Wybrzeża oraz rejs statkiem po Zatoce Gdańskiej. Po intensywnym zwiedzaniu chwilą wytchnienia dla wszystkich były wieczorne spacery nad morze, dyskoteka lub zajęcia Zumby. W dniu powrotu do domu przewidziane było zwiedzanie Gdańska. Największe wrażenie na wszystkich zrobiło Muzeum II Wojny Światowej. Wielu uczniów stwierdziło, że na pewno wróci tu ze swoimi rodzicami.