Zmiana organizacji pracy od dnia 18 listopada

UWAGA!!! Ze względu na prace remontowe prowadzone na placu zabaw obiekt nieczynny do odwołania.

Strona głównaArchiwum 2018/2019XII Gminny Konkurs z Edukacji Prozdrowotnej

Stanowisko Departamentu Matki i Dziecka w Ministerstwie Zdrowia w sprawie zapobiegania i zwalczania wszawicy u dzieci i młodzieży

Zachęcamy do wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł.

XII Gminny Konkurs z Edukacji Prozdrowotnej

miniW dniu 10 maja 2019. w naszej szkole odbył się już po raz dwunasty Gminny Konkurs z Edukacji Prozdrowotnej pt. „Twoje zdrowie w Twoich rękach” pod patronatem Urzędu Gminy w Starej Białej i Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Płocku. Konkurs zorganizowały: p. Olga Szygoska i p. Karolina Mazurek. Uczestnikami byli uczniowie klas drugich i trzecich szkół podstawowych z terenu gminy Stara Biała: Starych Proboszczewic, Wyszyny i Maszewa Dużego.

Dzieci rozwiązywały indywidualnie test, który składał się z: krzyżówki, rebusów i testu wyboru odpowiedzi.
Po napisaniu testu uczestnicy udali się do sali na poczęstunek ( Za opiekę nad dziećmi dziękujemy p. Agacie Barcińskiej), a komisja konkursowa przystąpiła do sprawdzania prac i wyłonienia zwycięzców.

Laureaci konkursu:

W kategorii klas drugich:

I miejsce: Julia Adamczyk-Szkoła Podstawowa w Starych Proboszczewicach

II miejsce: Filip Wółkiewicz-Szkoła Podstawowa w Maszewie Dużym

III miejsce: Jakub Górzyński- Szkoła Podstawowa w Wyszynie

W kategorii klas trzecich:

I miejsce: Rafał Strzelecki- Szkoła Podstawowa w Wyszynie

II miejsce: Julia Cak- Szkoła Podstawowa w Wyszynie

III miejsce: Milena Żywiałkowska- Szkoła Podstawowa w Wyszynie

Zwycięzcy i wszyscy pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Urząd Gminy w Starej Białej.
Nagrody wręczali: pan Jarosław Okrąglewski - wicedyrektor naszej szkoły oraz pani Renata Łabińska – starszy asystent Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia PSSE w Płocku.

Gratulujemy!