Informujemy, że stypendia za osiągnięcia naukowe i sportowe można odbierać w sekretariacie w dniach 05.02.2020-07.02.2020. Formularz do odbioru osobistego przez dziecko można pobrać tutaj

„Pola nadziei”

miniWolontariusze naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w ogólnopolskiej kampanii „Pola Nadziei”, której celem jest zdobycie jak największego wsparcia dla idei hospicyjnej.

Akcja „Pola Nadziei” przeprowadzona była w dniach 31.05 na terenie szkoły oraz w niedzielę 02.06.w kościele w Maszewie i Brwilnie. Wolontariusze z puszkami opatrzonymi logo akcji, rozdawali ulotki informujące wiernych o idei kampanii. Dzięki wsparciu ludzi dobrego serca wolontariusze zebrali do puszek 972, 19 zł

Zebrane środki zostały przekazane Caritas Diecezji Płockiej, które prowadzi siedem hospicjów, w tym: pięć hospicjów domowych. Wszechstronną opieką objęte są osoby chore u których zakończono leczenie przyczynowe, a konieczne jest zwalczanie objawów związanych z postępem choroby. Pomoc skierowana jest również do rodzin pacjentów, które potrzebują wsparcia duchowego i fachowej porady.

Wszystkim osobom zaangażowanym w akcję serdecznie dziękujemy.

20190602 120739

20190602 120744

received 412030289637429

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine