Informujemy, że stypendia za osiągnięcia naukowe i sportowe można odbierać w sekretariacie w dniach 05.02.2020-07.02.2020. Formularz do odbioru osobistego przez dziecko można pobrać tutaj

Strona głównaArchiwum 2018/2019Spotkanie z dinozaurami

Spotkanie z dinozaurami

miniDawno temu żyły dinozaury…Tak rozpoczęła się wycieczka naszych przedszkolaków do Jura Parku w Solcu Kujawskim, gdzie czekało na nich mnóstwo atrakcji.

Dzieci uczestniczyły w warsztatach , gdzie mogli stać się prawdziwymi paleontologami. Ich zadaniem było własnoręczne wykopanie dinozaura z gipsowej kostki. Atrakcją był również super film w Kinie Emocji Cinema 5D. Maluchy zwiedziły piękny Ogród Botaniczny. Wiele eksponatów należących do kolejnych okresów dziejów życia na Ziemi, dzieci zobaczyły w Muzeum Ziemi. Na ścieżce edukacyjnej w parku dzieci stanęły oko w oko z dinozaurami. To było prawdziwe przeżycie zobaczyć tak wielkie dinozaury, a także móc dotknąć, przytulić się do nich.

Po obiadowym posiłku dzieci skorzystały z Parku Rozrywki, gdzie mimo zmęczenia długim spacerem, pełne zapału i energii odkopywały gigantyczny szkielet z piasku i świetnie się bawiły na zjeżdżalniach i huśtawkach. Po dniu pełnym wrażeń, trochę zmęczeni, ale zadowoleni dzieci wróciły do swoich rodziców.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine