Zmiana organizacji pracy od dnia 18 listopada

UWAGA!!! Ze względu na prace remontowe prowadzone na placu zabaw obiekt nieczynny do odwołania.

Strona głównaArchiwum 2018/2019Warsztaty w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży

Stanowisko Departamentu Matki i Dziecka w Ministerstwie Zdrowia w sprawie zapobiegania i zwalczania wszawicy u dzieci i młodzieży

Zachęcamy do wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł.

Warsztaty w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży

miniW dniu 24 maja uczniowie klasy I a wzięli udział w warsztatach plastyczno-technicznych w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży w Atrium Mosty w Płocku.

Wizyta w galerii rozpoczęła się od obejrzenia wystawy prac uczniów klasy III Prywatnego Liceum Plastycznego im. Wł. Drapiewskiego w Płocku. Wystawa „Autoportret 6” to efekt dokonań szóstki młodych artystów.

Po zwiedzaniu dzieci z ochotą zabrały się do wykonania upominków z okazji nadchodzącego Dnia Matki. Dzięki inwencji twórczej młodych artystów każda praca była wyjątkowa i ciekawa.

Logo Magiczna Moc Bajek 1