Informujemy, że stypendia za osiągnięcia naukowe i sportowe można odbierać w sekretariacie w dniach 05.02.2020-07.02.2020. Formularz do odbioru osobistego przez dziecko można pobrać tutaj

Strona głównaArchiwum 2018/2019Wyjazd trzecioklasistów do teatru

Wyjazd trzecioklasistów do teatru

miniW piątek 14 czerwca uczniowie klas trzecich pod opieką pań: Małgorzaty Matyaszek, Marii Fortas i Agaty Barcińskiej pojechali do Teatru Dramatycznego w Płocku. Obejrzeli spektakl pt. „Pinokio” w reżyserii Waldemara Matuszewskiego.

Przedstawienie to zabawna i jednocześnie poruszająca historia chłopca wystruganego z drewna. Samotny stolarz Dżepetto bardzo chciał mieć syna. Pewnego dnia rzeźbił pajacyka z drewna, który pod wpływem czarów ożywa i... tutaj zaczyna się jego niezwykła przygoda. Zadaniem drewnianego chłopca jest nauczyć się rozróżniać dobro od zła. Wystrugany z drewna Pinokio jest wesoły, śmieszny i czasami lekkomyślny. Nie chce chodzić do szkoły, woli się włóczyć po mieście i poznawać przyjaciół. Wpada w tarapaty, z których ratuje go Błękitna Wróżka. Przez swoją lekkomyślność traci pieniądze, krzywdzi bliskich, ale… wszystko kończy się dobrze! Pinokio wraca do swojego ojca.

Spektakl podobał się trzecioklasistom. Ta bajkowa opowieść wywołała wśród dzieci wiele emocje.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine