Informujemy, że stypendia za osiągnięcia naukowe i sportowe można odbierać w sekretariacie w dniach 05.02.2020-07.02.2020. Formularz do odbioru osobistego przez dziecko można pobrać tutaj

Bal absolwenta

miniW piątkowe popołudnie 31 maja 2019 roku odbył się w naszej szkole bal absolwenta. To ostatnia tego typu uroczystość dla klas gimnazjalnych i jednocześnie pierwsza dla ósmoklasistów.

Zabawę poprzedziła profesjonalna sesja zdjęciowa wykonana przez fotografów z „FotoJakowscy”, której efektem będą pamiątkowe albumy. Następnie uczniowie udali się na salę gimnastyczną, gdzie zostali powitani przez panią dyrektor Małgorzatę Bartos -Piątkowską. Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnie - polonezem, do którego uczniów wytrwale i z ogromnym zaangażowaniem przygotowywała p. Agnieszka Kowalewska. Odświętnego klimatu dodawały piękne dekoracje zrobione pod czujnym okiem p. Marzeny Bonkowskiej. Dołożyła ona wszelkich starań, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Troskliwi rodzice zadbali o przygotowanie poczęstunku, uświetniającego uroczystość. Przez następne cztery godziny uczniowie klasy 3a, 3b, 8a oraz 8b tańczyli i bawili się w rytm hitów profesjonalnie dobranych przez DJ-a. Nad bezpieczeństwem czuwali wychowawcy p. Jacek Załęski, p. Agnieszka Salamon, p. Anna Guzanek i p. Łukasz Rakowski. Zabawa była przednia – wszyscy się śmiali, dokazywali i brykali po parkiecie.

Wydarzenie zostało zakończone miłym akcentem, jakim była prezentacja zdjęć utrwalających radosne chwile kilkuletniego pobytu uczniów w murach tej placówki. Wszyscy zgodnie doszli do wniosku, że będą tęsknić za naszą wspaniałą szkołą.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine