Informujemy, że stypendia za osiągnięcia naukowe i sportowe można odbierać w sekretariacie w dniach 05.02.2020-07.02.2020. Formularz do odbioru osobistego przez dziecko można pobrać tutaj

Strona głównaArchiwum 2018/2019Przyrodniczo-biologiczne koło fortuny

Przyrodniczo-biologiczne koło fortuny

miniDnia 14 czerwca 2019 r. odbyło się Przyrodniczo-biologiczne Koło Fortuny przygotowane przez uczniów klasy 6 a i 6 c w ramach projektu podczas zajęć przyrody pod opieką p. Ewy Kubackiej. Szóstoklasiści przygotowali różne konkurencje związane z tematyką przyrody i biologii w ramach nauczania w klasach piątych i szóstych szkoły podstawowej.

Wybrane zagadnienia dotyczyły świata roślin, zwierząt, wód oraz funkcjonowania i budowy ciała człowieka. Chętni przedstawiciele klas IV i V mieli za zadanie odpowiadać na pytania, rozwiązywać zadania testowe oraz dokonywać opisów ilustracji. Uczniowie prowadzący uroczystość zaproponowali różne formy losowania pytań, m. in, przebijanie balonów, wybór kopert, losowanie z koszyczka. Najwięcej emocji wzbudzało kręcenie Kołem Fortuny, gdyż drużyny mogły zarówno zyskać punkty, jak i je stracić. Oczywiście klasy na widowni pomagały i gorąco dopingowały swoich zawodników.

Uroczystość miała nie tylko formę zabawy, ale również stanowiła dla wszystkich obecnych źródło wiedzy na temat otaczającego świata przyrody. Dla wszystkich zawodników oraz ich klas przygotowano słodkie upominki.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine