Zmiana organizacji pracy od dnia 18 listopada

UWAGA!!! Ze względu na prace remontowe prowadzone na placu zabaw obiekt nieczynny do odwołania.

Strona głównaAktualnościZwierzakoluby w ponownie w naszej szkole

Stanowisko Departamentu Matki i Dziecka w Ministerstwie Zdrowia w sprawie zapobiegania i zwalczania wszawicy u dzieci i młodzieży

Zachęcamy do wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł.

Zwierzakoluby w ponownie w naszej szkole

zwierzakoluby napis 3Już po raz kolejny na zaproszenie pani Ewy Kubackiej odbyły się lekcje przyrody z egzotycznymi zwierzętami. Pan Marcin Majda – Zwierzakoluby, pasjonata i sympatyk zwierząt odwiedził naszą szkołę ze swoimi ulubieńcami.

Uczniowie klas czwartych mieli możliwość bezpośredniego obcowania z takimi zwierzętami, jak: pyton tygrysi, agama brodata, padalec, gekon lamparci, gekon orzęsiony, kameleon lamparci, wąż zbożowy, pyton królewski, ptasznik, szarańcza wędrowna i skorpion. Pojawiła się też bardzo ruchliwa wiewiórka, która wprowadziła dużo radości i zamieszania.

Dla dzieci było to niesamowite przeżycie. Były podekscytowane, przejęte, niektóre czasem trochę wystraszone, niektóre bardzo odważne ale z pewnością wszystkie bardzo zadowolone. Kontakt z tymi gatunkami pozwolił się z nimi oswoić i „zaprzyjaźnić”. Nie tylko mogły dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat tych zwierząt, ale także je dotknąć i z nimi zapozować.

Logo Magiczna Moc Bajek 1