Strona głównaAktualnościZwierzakoluby w ponownie w naszej szkole

Zwierzakoluby w ponownie w naszej szkole

zwierzakoluby napis 3Już po raz kolejny na zaproszenie pani Ewy Kubackiej odbyły się lekcje przyrody z egzotycznymi zwierzętami. Pan Marcin Majda – Zwierzakoluby, pasjonata i sympatyk zwierząt odwiedził naszą szkołę ze swoimi ulubieńcami.

Uczniowie klas czwartych mieli możliwość bezpośredniego obcowania z takimi zwierzętami, jak: pyton tygrysi, agama brodata, padalec, gekon lamparci, gekon orzęsiony, kameleon lamparci, wąż zbożowy, pyton królewski, ptasznik, szarańcza wędrowna i skorpion. Pojawiła się też bardzo ruchliwa wiewiórka, która wprowadziła dużo radości i zamieszania.

Dla dzieci było to niesamowite przeżycie. Były podekscytowane, przejęte, niektóre czasem trochę wystraszone, niektóre bardzo odważne ale z pewnością wszystkie bardzo zadowolone. Kontakt z tymi gatunkami pozwolił się z nimi oswoić i „zaprzyjaźnić”. Nie tylko mogły dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat tych zwierząt, ale także je dotknąć i z nimi zapozować. 

 

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine