Strona głównaAktualnościSpotkanie autorskie

Spotkanie autorskie

11 października 2019 r. naszą szkołę odwiedził pan Zbignie20191011 092210w Kołba, autor książki dla dzieci „Znajdź mnie i kiedyś odwiedź”.

Tematem spotkania, w którym wzięli udział uczniowie klas czwartych, piątych i szóstych, była książka, w której autor wskazuje, jak dziecko poprzez zabawę może nauczyć się kontaktu z mapą, co z kolei może być podstawą do polubienia w przyszłości geografii i jak się uczyć, żeby się nauczyć – te wskazówki zawarte są w treści opowiadania.

Pisarz zachęcał uczniów do częstego czytania, zwracając uwagę na to, że książkowa wiedza pomoże im w lepszym starcie w dorosłe życie oraz rozwinie ich pasje. Udzielał również wskazówek, jak mądrze korzystać z komputera. Dzieci dowiedziały się także, jaką rolę w rozwoju młodego organizmu odgrywa odpowiednia ilość snu i właściwe odżywianie oraz jak ważny dla zdrowia jest ruch na świeżym powietrzu.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine