Zmiana organizacji pracy od dnia 18 listopada

UWAGA!!! Ze względu na prace remontowe prowadzone na placu zabaw obiekt nieczynny do odwołania.

Strona głównaAktualnościSpotkanie autorskie

Stanowisko Departamentu Matki i Dziecka w Ministerstwie Zdrowia w sprawie zapobiegania i zwalczania wszawicy u dzieci i młodzieży

Zachęcamy do wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł.

Spotkanie autorskie

11 października 2019 r. naszą szkołę odwiedził pan Zbignie20191011 092210w Kołba, autor książki dla dzieci „Znajdź mnie i kiedyś odwiedź”.

Tematem spotkania, w którym wzięli udział uczniowie klas czwartych, piątych i szóstych, była książka, w której autor wskazuje, jak dziecko poprzez zabawę może nauczyć się kontaktu z mapą, co z kolei może być podstawą do polubienia w przyszłości geografii i jak się uczyć, żeby się nauczyć – te wskazówki zawarte są w treści opowiadania.

Pisarz zachęcał uczniów do częstego czytania, zwracając uwagę na to, że książkowa wiedza pomoże im w lepszym starcie w dorosłe życie oraz rozwinie ich pasje. Udzielał również wskazówek, jak mądrze korzystać z komputera. Dzieci dowiedziały się także, jaką rolę w rozwoju młodego organizmu odgrywa odpowiednia ilość snu i właściwe odżywianie oraz jak ważny dla zdrowia jest ruch na świeżym powietrzu.

Logo Magiczna Moc Bajek 1