Strona głównaAktualnościUczniowie ponownie zawitają do Matlandii

Uczniowie ponownie zawitają do Matlandii

matlandiaW ubiegłm roku uczniowie uczestniczyli w podróży po Matlandii - wirtualnym, bajkowym świecie przepełnionym liczbami, wzorami i figurami geometrycznymi. Dzięki przychylności Rady Rodziców, również w tym roku wszyscy uczniowie będą mogli ponownie na dłużej w zawitać w tej magicznej krainie.

Dla wszystkich 245 uczniów z klas 4-8, roczny dostęp do programu, dzięki któremu uczniowie naszej szkoły mogą ćwiczyć i rozwijać swoje umiejętności matematyczne, sfinansowała ponownie Rada Rodziców, a całkowity koszt dofinansowania wynióśł aż 2695 zł. Za okazane wsparcie serdecznie dziękujemy!

matlandia

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine