Zmiana organizacji pracy od dnia 18 listopada

UWAGA!!! Ze względu na prace remontowe prowadzone na placu zabaw obiekt nieczynny do odwołania.

Strona głównaAktualnościUczniowie ponownie zawitają do Matlandii

Stanowisko Departamentu Matki i Dziecka w Ministerstwie Zdrowia w sprawie zapobiegania i zwalczania wszawicy u dzieci i młodzieży

Zachęcamy do wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł.

Uczniowie ponownie zawitają do Matlandii

matlandiaW ubiegłm roku uczniowie uczestniczyli w podróży po Matlandii - wirtualnym, bajkowym świecie przepełnionym liczbami, wzorami i figurami geometrycznymi. Dzięki przychylności Rady Rodziców, również w tym roku wszyscy uczniowie będą mogli ponownie na dłużej w zawitać w tej magicznej krainie.

Dla wszystkich 245 uczniów z klas 4-8, roczny dostęp do programu, dzięki któremu uczniowie naszej szkoły mogą ćwiczyć i rozwijać swoje umiejętności matematyczne, sfinansowała ponownie Rada Rodziców, a całkowity koszt dofinansowania wynióśł aż 2695 zł. Za okazane wsparcie serdecznie dziękujemy!

matlandia

Logo Magiczna Moc Bajek 1