Zmiana organizacji pracy od dnia 18 listopada

UWAGA!!! Ze względu na prace remontowe prowadzone na placu zabaw obiekt nieczynny do odwołania.

Strona głównaAktualnościOlimpiada w Jarzynowie

Stanowisko Departamentu Matki i Dziecka w Ministerstwie Zdrowia w sprawie zapobiegania i zwalczania wszawicy u dzieci i młodzieży

Zachęcamy do wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł.

Olimpiada w Jarzynowie

miniPrzedszkolaki po raz kolejny przyswajały wiedzę dotyczącą zdrowego stylu życia: odżywiania, spędzania wolnego czasu. Tym razem uczestniczyły w jarzynowej olimpiadzie, którą zorganizowały panie wychowawczynie - Irena Milczarek i Katarzyna Chmielewska.

Dzieci śpiewały poznane piosenki, improwizowały jesienny taniec z bibułą, rozwiązywały zagadki, układały owocowo- warzywne puzzle. Musiały również pochwalić się zdobytą wiedzą na temat witaminek. Kolejnym zadaniem były konkurencje sportowe, z którymi bez problemu maluchy dawały sobie radę. Ten dzień mijał w wesołej atmosferze, jednak największą radością były przepiękne stroje dzieci: marchewki, jabłuszka, dynie, groszki i wiele innych. Oczywiście, zawdzięczamy to rodzicom naszych przedszkolaków.

Logo Magiczna Moc Bajek 1