Strona głównaAktualnościOlimpiada w Jarzynowie

Olimpiada w Jarzynowie

miniPrzedszkolaki po raz kolejny przyswajały wiedzę dotyczącą zdrowego stylu życia: odżywiania, spędzania wolnego czasu. Tym razem uczestniczyły w jarzynowej olimpiadzie, którą zorganizowały panie wychowawczynie - Irena Milczarek i Katarzyna Chmielewska.

Dzieci śpiewały poznane piosenki, improwizowały jesienny taniec z bibułą, rozwiązywały zagadki, układały owocowo- warzywne puzzle. Musiały również pochwalić się zdobytą wiedzą na temat witaminek. Kolejnym zadaniem były konkurencje sportowe, z którymi bez problemu maluchy dawały sobie radę. Ten dzień mijał w wesołej atmosferze, jednak największą radością były przepiękne stroje dzieci: marchewki, jabłuszka, dynie, groszki i wiele innych. Oczywiście, zawdzięczamy to rodzicom naszych przedszkolaków.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine