Strona głównaAktualnościEscape room w klasie IIc

Escape room w klasie IIc

miniNa podsumowaniu zajęć związanych z Polską i obchodami Święta Niepodległości dzieci z klasy 2c zmierzyły się z trudnymi zadaniami.

Poprawne wykonanie ich i współpraca pozwoliły na odnalezienie kolejnych cyfr hasła, co gwarantowało rozszyfrowanie kodu do kłódki. Z pociętych pasków musieli ułożyć w całość godło Polski, z dostępnych materiałów (wody, czerwonej farby, pianki do golenia, kubka i słoika) stworzyć flagę Polski. Na dzwonkach zagrać utwór i odgadnąć jego tytuł. W odbiciu lusterka odczytać nazwisko ważnej postaci. Wśród potraw z całego świata odnaleźć Polskie potrawy narodowe i ułożyć je w kolejności alfabetycznej, a na koniec z zasłoniętymi oczami przylepić wąsy pod nos Józefa Piłsudskiego. Każdej grupie udało się pokonać trudności i wszystkie, na szczęści rozkodowały kłódki, bo dzięki temu wyszliśmy na zasłużoną przerwę.

 

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine