Zmiana organizacji pracy od dnia 18 listopada

UWAGA!!! Ze względu na prace remontowe prowadzone na placu zabaw obiekt nieczynny do odwołania.

Strona głównaAktualnościEscape room w klasie IIc

Stanowisko Departamentu Matki i Dziecka w Ministerstwie Zdrowia w sprawie zapobiegania i zwalczania wszawicy u dzieci i młodzieży

Zachęcamy do wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł.

Escape room w klasie IIc

miniNa podsumowaniu zajęć związanych z Polską i obchodami Święta Niepodległości dzieci z klasy 2c zmierzyły się z trudnymi zadaniami.

Poprawne wykonanie ich i współpraca pozwoliły na odnalezienie kolejnych cyfr hasła, co gwarantowało rozszyfrowanie kodu do kłódki. Z pociętych pasków musieli ułożyć w całość godło Polski, z dostępnych materiałów (wody, czerwonej farby, pianki do golenia, kubka i słoika) stworzyć flagę Polski. Na dzwonkach zagrać utwór i odgadnąć jego tytuł. W odbiciu lusterka odczytać nazwisko ważnej postaci. Wśród potraw z całego świata odnaleźć Polskie potrawy narodowe i ułożyć je w kolejności alfabetycznej, a na koniec z zasłoniętymi oczami przylepić wąsy pod nos Józefa Piłsudskiego. Każdej grupie udało się pokonać trudności i wszystkie, na szczęści rozkodowały kłódki, bo dzięki temu wyszliśmy na zasłużoną przerwę.

Logo Magiczna Moc Bajek 1