Zmiana organizacji pracy od dnia 18 listopada

UWAGA!!! Ze względu na prace remontowe prowadzone na placu zabaw obiekt nieczynny do odwołania.

Strona głównaAktualnościWycieczka do Płocka

Stanowisko Departamentu Matki i Dziecka w Ministerstwie Zdrowia w sprawie zapobiegania i zwalczania wszawicy u dzieci i młodzieży

Zachęcamy do wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł.

Wycieczka do Płocka

mini30 października członkowie koła misyjnego oraz uczniowie klas czwartych wraz z opiekunami p. Anetą Mikołajewską, p. Magdaleną Górczyńską, p. Beatą Gołębiewską i p. Joanną Trzcińską odbyli wycieczkę do najstarszej części Płocka.

Zwiedzili bazylikę katedralną, po której oprowadzał ksiądz Andrzej Milewski, dyrektor Muzeum Diecezjalnego. Na dłużej zatrzymali się przy najcenniejszych zabytkach- drzwiach płockich i kaplicy królewskiej- miejscu spoczynku Władysława Hermana i Bolesława Krzywoustego. Następnie uczestnicy wycieczki z zainteresowaniem oglądali stałe ekspozycje Muzeum Diecezjalnego w Płocku. Szczególnie spodobały się zwiedzającym eksponaty w skarbcu, a także biblia płocka. Obowiązkowym punktem pobytu w muzeum było obejrzenie wystawy misyjnej, na której prezentowano działalność misyjną księży pochodzących z diecezji płockiej, pracujących na różnych kontynentach. Kolejnym etapem wycieczki było Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Płocku. Po nowobudowanym obiekcie oprowadzała tamtejsza siostra zakonna, opowiadając o siostrze Faustynie Kowalskiej i wskazując miejsca związane z jej pobytem i posługą w Płocku. Na zakończenie wycieczki uczniowie przy ciepłym posiłku w pizzerii dzielili się wrażeniami. Podsumowaniem wyjazdu był quiz wiedzy dla uczniów, w którym zwyciężyli przedstawiciele klas czwartych.

Logo Magiczna Moc Bajek 1