Zapisy na półkolonie organizowane przez GOKiS w terminie 17-21 lutego 2020 r. odbedą się u p. Marzeny Bonkowskiej w dniach 27-28 stycznia od godz. 7.30 w sali nr 36 (rodzice zapisują dzieci osobiście). Koszt 50 zł, ilość miejsc 20. Szczegółowe informacje o półkoloniach dostępne są na stronie Urzędu Gminy Stara Biała oraz profilu facebook'owym.

Strona głównaAktualnościWycieczka do Płocka

Stanowisko Departamentu Matki i Dziecka w Ministerstwie Zdrowia w sprawie zapobiegania i zwalczania wszawicy u dzieci i młodzieży


Zachęcamy do wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł. 

Wycieczka do Płocka

mini30 października członkowie koła misyjnego oraz uczniowie klas czwartych wraz z opiekunami p. Anetą Mikołajewską, p. Magdaleną Górczyńską, p. Beatą Gołębiewską i p. Joanną Trzcińską odbyli wycieczkę do najstarszej części Płocka.

Zwiedzili bazylikę katedralną, po której oprowadzał ksiądz Andrzej Milewski, dyrektor Muzeum Diecezjalnego. Na dłużej zatrzymali się przy najcenniejszych zabytkach- drzwiach płockich i kaplicy królewskiej- miejscu spoczynku Władysława Hermana i Bolesława Krzywoustego. Następnie uczestnicy wycieczki z zainteresowaniem oglądali stałe ekspozycje Muzeum Diecezjalnego w Płocku. Szczególnie spodobały się zwiedzającym eksponaty w skarbcu, a także biblia płocka. Obowiązkowym punktem pobytu w muzeum było obejrzenie wystawy misyjnej, na której prezentowano działalność misyjną księży pochodzących z diecezji płockiej, pracujących na różnych kontynentach. Kolejnym etapem wycieczki było Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Płocku. Po nowobudowanym obiekcie oprowadzała tamtejsza siostra zakonna, opowiadając o siostrze Faustynie Kowalskiej i wskazując miejsca związane z jej pobytem i posługą w Płocku. Na zakończenie wycieczki uczniowie przy ciepłym posiłku w pizzerii dzielili się wrażeniami. Podsumowaniem wyjazdu był quiz wiedzy dla uczniów, w którym zwyciężyli przedstawiciele klas czwartych.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine