Zmiana organizacji pracy od dnia 18 listopada

UWAGA!!! Ze względu na prace remontowe prowadzone na placu zabaw obiekt nieczynny do odwołania.

Strona głównaAktualnościWsparcie dla Płockiego Towarzystwa Pomocy Zwierzętom ARKA

Stanowisko Departamentu Matki i Dziecka w Ministerstwie Zdrowia w sprawie zapobiegania i zwalczania wszawicy u dzieci i młodzieży

Zachęcamy do wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł.

Wsparcie dla Płockiego Towarzystwa Pomocy Zwierzętom ARKA

arkaSzanowni Państwo, zwracamy się z prośba o wsparcie Płockiego Towarzystwa Pomocy Zwierzętom ARKA. Pomagamy potrzebującym zwierzętom: bezdomnym, wolno żyjącym, porzuconym i skrzywdzonym przez człowieka. ARKA opiekuje się nimi, leczy, socjalizuje i znajduje im nowe, dobre domy.

Ponadto towarzystwo propaguje wiedzę dotyczącą humanitarnego traktowania zwierząt, ich poszanowania, objęcia ochroną i otaczania opieką, przeciwdziała rażącemu zaniedbywaniu lub okrutnemu traktowaniu zwierząt. Zwierzęta najbardziej potrzebują karmy mokrej w saszetkach lub puszkach. Są to zarówno szczenięta, kocięta oraz dorosłe psy i koty. Potrzebny jest także piasek lub żwirek dla kotów, podkłady higieniczne (dla zwierząt lub ludzi). Jeśli chodzi o karmy dobrej jakości i w przystępnej cenie, które są ogólnie dostępne w większości sklepów polecamy firmy: Dolina Noteci oraz Anamonda. Koszt jednej saszetki czy większej puszki to niecałe 7 zł, mniejsza puszka to tylko 4 zł. Jeśli nie maja Państwo możliwości zakupu gotowych produktów organizujemy zbiórki pieniędzy za które zakupimy potrzebne rzeczy. Od piątku 22 listopada do końca miesiąca będziemy zbierać do puszek pieniądze. Zachęcamy Państwa do wsparcia tej akcji charytatywnej, podarowanie nawet kilku złotych to wielki dar serca dla stworzeń tak bliskich człowiekowi. Za każdą okazana pomoc serdecznie dziękujemy.

Więcej na: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/arkaplock

Logo Magiczna Moc Bajek 1