Strona głównaAktualnościDzień przedszkolaka

1 2

3 4

5

Dzień przedszkolaka

miniDzień Przedszkolaka świętujemy od 2013 roku w całej Polsce. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci oraz przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.

Nasze przedszkolaki świętowanie rozpoczęły od odśpiewania hymnu przedszkolaka. W tym szczególnym dniu dzieciom z okazji ich święta życzenia złożył klaun, a podczas wspólnych gier i zabaw dzieci zdobyły odznakę WESOŁEGO PRZEDSZKOLAKA i zostały zaproszone na seans filmowy do kina przedszkolnego, gdzie wspólnie oglądały filmy o tematyce edukacyjnej. Podczas wspólnych zabaw rozwiązaliśmy Quiz wiedzy przedszkolnej. Piękna pogoda pozwoliła nam również na zabawy na boisku, puszczanie baniek mydlanych oraz malowanie farbami na folii. Ten dzień na długo zagości w naszej pamięci...

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine