Strona głównaAktualnościDzień Dyni – czyli wesołe zabawy przedszkolaków

1 2

3 4

5

Dzień Dyni – czyli wesołe zabawy przedszkolaków

miniNachodzi koniec jesiennych zbiorów, więc to najlepszy czas by ogłosić Dzień Dyni. W grupach przedszkolnych takie święto obchodziliśmy w piątek 30 października. Wśród dzieci ubranych na pomarańczowo, można było poczuć się jak na dyniowej grządce.

Naszą „imprezkę” rozpoczęliśmy tańcem z pomarańczowym balonikiem. Dzieci poznały wielką różnorodność dyń i wzbogaciły wiedzę na ich temat, zostały odznaczone medalami ZNAWCÓW DYNI. Przedszkolaki ozdabiały przyniesione warzywa, miały głowy pełne pomysłów: dorysowywały śmieszne miny i tworzyły niesamowite fryzury. Dzieci miały okazję poznać nowe techniki plastyczne, były dyniowe kręgle i dyniowe slalomy…, ależ przy tym było wesoło. Przedszkolaki z zapałem zabrały się również do odkrywania "dyniowego wnętrza": wyjmowały pestki, omawiały ich kształt, wielkość i kolor. Był to dzień pełen atrakcji i kreatywnej zabawy. Pokaz wybuchającej dyni, zakończył ten szczególny dzień.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine