Strona głównaAktualnościŚwietlica świętuje Dzień Postaci z Bajek!

1 2

3 4

5

Świetlica świętuje Dzień Postaci z Bajek!

miniW dniu 5 listopada br. na całym świecie, obchodzony jest Światowy Dzień Postaci z Bajek. To dobry pretekst, aby powrócić wspomnieniami do swoich ulubionych bajek z dzieciństwa, przypomnieć sobie ich treść oraz doskonała okazja do rozwijania zainteresowań czytelniczych wśród dzieci.

Wszyscy doskonale wiemy, że wartościowe książki, a takimi niewątpliwie są bajki i baśnie, kształcą w dzieciach odpowiednie postawy moralne, rozwijają dziecięcą fantazję, pamięć i wzbogacają słownictwo. Czytanie bajek to dobra inwestycja w rozwój dzieci: emocjonalny, społeczny i intelektualny. W tym roku w naszej świetlicy było niezwykle bajkowo i baśniowo. Po korytarzu co jakiś czas przechadzał się superman, księżniczki, królewny, wróżki a także można było ujrzeć j wiele innych bajkowych postaci. Świetlica była bajkową krainą pełną konkursów, quizów, bajek i konkursów. Można było również poćwiczyć przebieranie kaszy od fasoli. Każda klasa otrzymała dyplom, a uczestnicy kolorowe medale. To był wyjątkowy dzień dla uczniów i nauczycieli!

Oprac. A. Bielska

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine