Strona głównaAktualności21 listopada Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

1 2

3 4

5

21 listopada Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

mini"Miej życzliwość w swej naturze, bo życzliwi żyją dłużej!" . Życzliwość sprawia, że życie staje się łatwiejsze i przyjemniejsze. Życzliwość rodzi życzliwość. Bądźmy życzliwi nie tylko w ten wyjątkowy dzień, ale przez cały rok. Uśmiech, serdeczność i wzajemne ciepło są dobre na wszystko.

Człowiek życzliwy zawsze znajduje pomocników i sprzymierzeńców, łatwiej pokonuje wszelkie przeszkody i nawiązuje kontakty. 21 listopada obchodzony jest jako Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji. Idea tego święta wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych. Jego celem jest uwrażliwienie ludzi na wzajemną życzliwość, wzbudzenie w nich pozytywnych emocji. Pamiętajmy, że pozytywna energia, którą przekazujemy w świat do ludzi, wraca do nas z nawiązką. Jesteśmy życzliwi, czyli:

• witamy się i żegnamy;
• mówimy dziękuję i przepraszam;
• zapraszamy innych do zabawy;
• odpowiadamy, jak ktoś nas o coś pyta, słuchamy, kiedy ktoś do nas mói;
• uśmiechamy się do siebie;
• pożyczamy kredki, nożyczki i inne rzeczy.

Klasa 6C przesyła kilka pozdrowień i życzliwości wszystkim uczniom naszej szkoły, Kadrze Pedagogicznej jak i pozostałym pracownikom szkoły. W piątek 20.11.2020 r. klasa wybrała króla i królową życzliwości: Królowa - Aleksandra Wrutniak, zaś Królem Szymon Olenderek oraz Ignacy Justyński.

 

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine