Strona głównaAktualnościDzień Papieski - zbiórka na stypendia dla ubogiej młodzieży

1 2

3 4

5

Dzień Papieski - zbiórka na stypendia dla ubogiej młodzieży

miniW dniu 9 października z okazji XX Dnia Papieskiego pod hasłem „TOTUS TUUS” w naszej szkole oraz w niedzielę 11 października w kościele w Maszewie Dużym wolontariusze z klas VIII po raz kolejny włączyli się w akcję Fundacji „Dzieła Nowego Tysiąclecia” i przeprowadzili zbiórkę pieniężną. Fundacja ta od 20 lat prowadzi program stypendialny wyrównujący szanse edukacyjne młodzieży, pochodzącej z małych miejscowości.

W tym roku pomocą zostało objętych ok. 2000 osób z 40 diecezji Polski. Stypendium mogli otrzymać uczniowie szkoły podstawowej po I semestrze 7 klasy oraz szkół średnich. Zadaniem Fundacji jest również propagowanie nauczania św. Jana Pawła II oraz upamiętnianie Jego Pontyfikatu, a także wspieranie określonych przedsięwzięć społecznych, głównie w dziedzinie edukacji i kultury. Serdecznie dziękujemy za wsparcie finansowe i zaangażowania się w akcję.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine