men1 men2  men31

men4 men5  men6

UWAGA!
Od 25 maja 2020 r. obowiązuje nowa stawka żywieniowa za obiady - 6,40 zł.

Strona głównaArchiwum 2013/2014Bal karnawałowy 2014

Wszystkie dzieci, których rodzice złożyli lub przesłali drogą elektroniczną oświadczenie woli zostały przyjęte do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym na rok szkolny 2020/2021.

Wszystkie dzieci, których rodzice złożyli lub przesłali drogą elektroniczną oświadczenie woli zostały przyjęte do 1 klasy w Szkole Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym na rok szkolny 2020/2021. Pozdrawiam

Materiały do pobrania do nauki zdalnej przez uczniów

Bal karnawałowy 2014

Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez dzieci. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową. Zjawiskowy wygląd wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy, do której uroczyście zaprosili nauczyciele odpowiedzialni za organizację tegorocznego balu p.: Beata Rękawek, Sylwia Kołodziejska, Ewa Kubacka, Katarzyna Kania i Elżbieta Witkowska.

Uczestnikami balu były dzieci, rodzice i nauczyciele. Nie zabrakło na naszej zabawie również Pani Dyrektor.

Uczniowie młodszych klas licznie przybyli w pięknych i pomysłowych strojach, wcielając się w różne postacie. Od samego rana zamiast przedszkolaków i uczniów przychodziły księżniczki, w towarzystwie piratów, czarownic, wróżek , kowbojów, myszek krasnoludków i innych postaci bajkowych. Nie zabrakło oczywiście super bohaterów: supermanów, spidermanów i batmanów.

IMG 0033

IMG 0013

IMG 0043

Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie! Dzieciom najbardziej przypadła do gustu wspólna zabawa przy piosenkach: "Macarena", "Jedzie pociąg z daleka", "Krasnoludek", "Tańczymy labada" i "Kaczuchy".

IMG 0047

Oprócz zabaw tanecznych nauczyciele wychowania fizycznego w ramach projektu "Aktywna szkoła" zapewnili dzieciom liczne atrakcje i konkurencje sportowe.

IMG 0074

W trakcie balu rozdane zostały również Walentynki w ramach Walentynkowej Poczty.

Zabawa karnawałowa była udana. Kolejne karnawałowe szaleństwo dopiero za rok. Wszyscy z zapartym tchem czekamy na następną zabawę!

---Zobacz więcej zdjęć---

Logo Magiczna Moc Bajek 1