Zmiana organizacji pracy od dnia 18 listopada

UWAGA!!! Ze względu na prace remontowe prowadzone na placu zabaw obiekt nieczynny do odwołania.

Strona głównaArchiwum 2013/2014Bal karnawałowy 2014

Stanowisko Departamentu Matki i Dziecka w Ministerstwie Zdrowia w sprawie zapobiegania i zwalczania wszawicy u dzieci i młodzieży

Zachęcamy do wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł.

Bal karnawałowy 2014

Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez dzieci. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową. Zjawiskowy wygląd wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy, do której uroczyście zaprosili nauczyciele odpowiedzialni za organizację tegorocznego balu p.: Beata Rękawek, Sylwia Kołodziejska, Ewa Kubacka, Katarzyna Kania i Elżbieta Witkowska.

Uczestnikami balu były dzieci, rodzice i nauczyciele. Nie zabrakło na naszej zabawie również Pani Dyrektor.

Uczniowie młodszych klas licznie przybyli w pięknych i pomysłowych strojach, wcielając się w różne postacie. Od samego rana zamiast przedszkolaków i uczniów przychodziły księżniczki, w towarzystwie piratów, czarownic, wróżek , kowbojów, myszek krasnoludków i innych postaci bajkowych. Nie zabrakło oczywiście super bohaterów: supermanów, spidermanów i batmanów.

IMG 0033

IMG 0013

IMG 0043

Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie! Dzieciom najbardziej przypadła do gustu wspólna zabawa przy piosenkach: "Macarena", "Jedzie pociąg z daleka", "Krasnoludek", "Tańczymy labada" i "Kaczuchy".

IMG 0047

Oprócz zabaw tanecznych nauczyciele wychowania fizycznego w ramach projektu "Aktywna szkoła" zapewnili dzieciom liczne atrakcje i konkurencje sportowe.

IMG 0074

W trakcie balu rozdane zostały również Walentynki w ramach Walentynkowej Poczty.

Zabawa karnawałowa była udana. Kolejne karnawałowe szaleństwo dopiero za rok. Wszyscy z zapartym tchem czekamy na następną zabawę!

---Zobacz więcej zdjęć---