men1 men2  men31

men4 men5  men6

UWAGA!
Od 25 maja 2020 r. obowiązuje nowa stawka żywieniowa za obiady - 6,40 zł.

Strona głównaArchiwum 2013/2014Bal karnawałowy 2014

Wszystkie dzieci, których rodzice złożyli lub przesłali drogą elektroniczną oświadczenie woli zostały przyjęte do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym na rok szkolny 2020/2021.

Wszystkie dzieci, których rodzice złożyli lub przesłali drogą elektroniczną oświadczenie woli zostały przyjęte do 1 klasy w Szkole Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym na rok szkolny 2020/2021. Pozdrawiam


Materiały do pobrania do nauki zdalnej przez uczniów

Bal karnawałowy 2014

Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez dzieci. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową. Zjawiskowy wygląd wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy, do której uroczyście zaprosili nauczyciele odpowiedzialni za organizację tegorocznego balu p.: Beata Rękawek, Sylwia Kołodziejska, Ewa Kubacka, Katarzyna Kania i Elżbieta Witkowska.

Uczestnikami balu były dzieci, rodzice i nauczyciele. Nie zabrakło na naszej zabawie również Pani Dyrektor.

Uczniowie młodszych klas licznie przybyli w pięknych i pomysłowych strojach, wcielając się w różne postacie. Od samego rana zamiast przedszkolaków i uczniów przychodziły księżniczki, w towarzystwie piratów, czarownic, wróżek , kowbojów, myszek krasnoludków i innych postaci bajkowych. Nie zabrakło oczywiście super bohaterów: supermanów, spidermanów i batmanów.

IMG 0033

IMG 0013

 

IMG 0043

 

Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie! Dzieciom najbardziej przypadła do gustu wspólna zabawa przy piosenkach: "Macarena", "Jedzie pociąg z daleka", "Krasnoludek", "Tańczymy labada" i "Kaczuchy".

IMG 0047

Oprócz zabaw tanecznych nauczyciele wychowania fizycznego w ramach projektu "Aktywna szkoła" zapewnili dzieciom liczne atrakcje i konkurencje sportowe.

IMG 0074

W trakcie balu rozdane zostały również Walentynki w ramach Walentynkowej Poczty.    

Zabawa karnawałowa była udana. Kolejne karnawałowe szaleństwo dopiero za rok. Wszyscy z zapartym tchem czekamy na następną zabawę!

---Zobacz więcej zdjęć---

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine