men1 men2  men31

men4 men5  men6

UWAGA!
Od 25 maja 2020 r. obowiązuje nowa stawka żywieniowa za obiady - 6,40 zł.

Strona głównaArchiwum 2015/2016Pierwsza pomoc przedmedyczna dla wolontariuszy

Wszystkie dzieci, których rodzice złożyli lub przesłali drogą elektroniczną oświadczenie woli zostały przyjęte do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym na rok szkolny 2020/2021.

Wszystkie dzieci, których rodzice złożyli lub przesłali drogą elektroniczną oświadczenie woli zostały przyjęte do 1 klasy w Szkole Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym na rok szkolny 2020/2021. Pozdrawiam


Materiały do pobrania do nauki zdalnej przez uczniów

Pierwsza pomoc przedmedyczna dla wolontariuszy

miniDnia 29.09.2015r. Fundacja „Młodzi Razem” w ramach projektu pn. „Tworzymy Młodzieżowe Kluby Wolontariusza” przeprowadziła szkolenie pierwszej pomocy przedmedycznej dla 30 wolontariuszy z klas IV-VI i gimnazjum. Koordynatorkami działań w naszej szkole były p. Elżbieta Załęgowska i p. Magdalena Górczyńska.

Podczas warsztatów zrealizowane zostały następujące zagadnienia:

  1. Jak udzielać pierwszej pomocy przedmedycznej, by nie zaszkodzić.
  2. Ćwiczenia praktyczne w zakresie udzielania pierwszej pomocy.
  3. Skuteczne wezwanie pomocy – system powiadamiania ratunkowego.
  4. Bezpieczeństwo podczas wypoczynku nad wodą.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine