Zmiana organizacji pracy od dnia 18 listopada

UWAGA!!! Ze względu na prace remontowe prowadzone na placu zabaw obiekt nieczynny do odwołania.

Strona głównaArchiwum 2015/2016O jeden film mądrzejsi

Stanowisko Departamentu Matki i Dziecka w Ministerstwie Zdrowia w sprawie zapobiegania i zwalczania wszawicy u dzieci i młodzieży

Zachęcamy do wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł.

O jeden film mądrzejsi

miniW czwartek 24 września 2015r. uczniowie klas trzecich gimnazjum obejrzeli w kinie Helios film pt. „Karbala". Po seansie, w ramach cyklu KINO NA TEMAT, nasza młodzież uczestniczyła w dyskusji: „Czy podczas wojny łatwo zostać bohaterem?"

Młodzież wypowiadała się powściągliwie, enigmatycznie, a zdania były podzielone. Jedna z naszych uczennic powiedziała, że każdy żołnierz, który jedzie na wojnę jest już(przynajmniej dla niej) bohaterem. Możecie się z tym zgodzić lub nie, ale jedno jest pewne, że od 24 września uczniowie klas trzecich wiedzą, co to jest Karbala i jak trzeba pracować, by zostać bohaterem.

A jaka była ostateczna odpowiedz na powyższe pytanie? Zobaczcie zdjęcia.

Źródło: wyborcza.pl

Wyjaśnię, że czerwona kartka to odpowiedz na „tak”, a biała na „nie”.