men1 men2  men31

men4 men5  men6

UWAGA!
Od 25 maja 2020 r. obowiązuje nowa stawka żywieniowa za obiady - 6,40 zł.

Strona głównaArchiwum 2018/2019Europejski Dzień Języków Obcych

Wszystkie dzieci, których rodzice złożyli lub przesłali drogą elektroniczną oświadczenie woli zostały przyjęte do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym na rok szkolny 2020/2021.

Wszystkie dzieci, których rodzice złożyli lub przesłali drogą elektroniczną oświadczenie woli zostały przyjęte do 1 klasy w Szkole Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym na rok szkolny 2020/2021. Pozdrawiam


Materiały do pobrania do nauki zdalnej przez uczniów

Europejski Dzień Języków Obcych

miniDnia 11 października 2018 roku w Szkole Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta obchodziliśmy Europejski Dzień Języków Obcych, który od 2001 roku organizowany jest w całej Europie 26 września.

Jak sama nazwa wskazuje jest to święto całej Europy, a w szczególności języków, którymi posługują się Europejczycy. Tego dnia przypominamy sobie jak wiele korzyści płynie z nauki języków obcych.

W tym roku zespół języków obcych w składzie: Anna Guzanek, Anna Szymańska, Artur Szymański, Martyna Jaglińska, Ewa Zembik i Justyna Posiadeł przygotował wiele atrakcji.

W quizie językowym wzięli udział wybrani uczniowie klas V-VIII. Wszyscy uczestnicy wykazali się dużą wiedzą i sprawnością w posługiwaniu się językami: angielskim i niemieckim.

Dla urozmaicenia obchodów Europejskiego Dnia Języków Obcych każda klasa miała za zadanie przygotować prezentację wylosowanego przez siebie kraju. Wszystkie klasy wypadły świetnie. Uczniowie przygotowali kolorowe plakaty, tradycyjne potrawy kuchni europejskiej, krótkie występy artystyczne oraz pochwalili się znajomością obcego słownictwa.

Jury po gorących naradach wyłoniło zwycięzców. Pierwsze miejsce zajęła klasa 6b, która zaprezentowała Rosję. Kolejne dwa miejsca zajęły klasy 7b i 8a. Nagrodzeni otrzymali słodkie upominki i bony dla klasy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom i nauczycielom.

gminabip  men     kur 

efs 

Joomla templates by Joomlashine