Zmiana organizacji pracy od dnia 18 listopada

UWAGA!!! Ze względu na prace remontowe prowadzone na placu zabaw obiekt nieczynny do odwołania.

Stanowisko Departamentu Matki i Dziecka w Ministerstwie Zdrowia w sprawie zapobiegania i zwalczania wszawicy u dzieci i młodzieży

Zachęcamy do wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł.

Urodziny Marchewki

miniPrzedszkolaki świętowały „Urodziny Marchewki”, które odbyły się 14 listopada w naszym przedszkolu. Były to zajęcia prowadzone przez panią Irenę Milczarek w ramach działań prozdrowotnych.

Tego dnia maluchy przybyły w pięknych owocowo-warzywnych strojach wykonanych przez swoich rodziców. Po odczytaniu listu od Pani Marchewki, dzieci prezentowały swoje stroje oraz wiadomości dotyczące walorów odżywczych danych owoców i warzyw. Dzieci w miłej atmosferze (jak to bywa na uroczystościach) tańczyły, wykonywały zadania Pani Marchewki polegające na ułożeniu marchewkowych puzzli, odgadnięciu smaku pitego soku, rodzaju potraw z marchewki. Za wykonane zadania dzieci otrzymały dyplom marchewki. Jak zwykle, dzieci mogły liczyć na kulinarne zdolności swoich mam, babć i miały możliwość degustowania przepysznych marchewkowych ciast, różnorodnych babeczek oraz naturalnego soku. A zapewniamy! BYŁO PYSZNIE I ZDROWO!!!