Urodziny Marchewki

miniPrzedszkolaki świętowały „Urodziny Marchewki”, które odbyły się 14 listopada w naszym przedszkolu. Były to zajęcia prowadzone przez panią Irenę Milczarek w ramach działań prozdrowotnych.

Tego dnia maluchy przybyły w pięknych owocowo-warzywnych strojach wykonanych przez swoich rodziców. Po odczytaniu listu od Pani Marchewki, dzieci prezentowały swoje stroje oraz wiadomości dotyczące walorów odżywczych danych owoców i warzyw. Dzieci w miłej atmosferze (jak to bywa na uroczystościach) tańczyły, wykonywały zadania Pani Marchewki polegające na ułożeniu marchewkowych puzzli, odgadnięciu smaku pitego soku, rodzaju potraw z marchewki. Za wykonane zadania dzieci otrzymały dyplom marchewki. Jak zwykle, dzieci mogły liczyć na kulinarne zdolności swoich mam, babć i miały możliwość degustowania przepysznych marchewkowych ciast, różnorodnych babeczek oraz naturalnego soku. A zapewniamy! BYŁO PYSZNIE I ZDROWO!!!

gminabip  men     kur 

efs 

Joomla templates by Joomlashine