Strona głównaArchiwum 2018/2019Warsztaty plastyczne dla rodziców i dzieci z przedszkola.

Warsztaty plastyczne dla rodziców i dzieci z przedszkola.

miniDnia 4 grudnia odbyły się warsztaty plastyczne pod hasłem „Biało-czerwone ozdoby świąteczne”, w których uczestniczyli rodzice, dzieci z przedszkola oraz wychowawca grupy - Irena Milczarek.

Inwencja twórcza i zaangażowanie dopisywały wszystkim uczestnikom warsztatów, a szczególnie tatusiom, którzy również próbowali swoich sił plastycznych i to z super efektem. Powstawały łańcuszki, bombki, aniołki, gwiazdki i choinki. Pomysłów było bez liku… Przepięknymi ozdobami udekorowano choinkę w sali przedszkolaków, a także zostanie obdarowany Święty Mikołaj, który nas niebawem odwiedzi. Mamy taką nadzieję!

Dziękuje wszystkim rodzicom za pomoc w zorganizowaniu zajęć, a także miłą atmosferę i wspaniałą twórczą zabawę - wychowawca Irena Milczarek.

gminabip  men     kur 

efs 

Joomla templates by Joomlashine