Zmiana organizacji pracy od dnia 18 listopada

UWAGA!!! Ze względu na prace remontowe prowadzone na placu zabaw obiekt nieczynny do odwołania.

Strona głównaArchiwum 2018/2019Wycieczka nad Bałtyk

Stanowisko Departamentu Matki i Dziecka w Ministerstwie Zdrowia w sprawie zapobiegania i zwalczania wszawicy u dzieci i młodzieży

Zachęcamy do wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł.

Wycieczka nad Bałtyk

miniW dniach 06.05-08.05 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce szkolnej nad Morze Bałtyckie pod opieką p.Kowalewskiej, p.Szymańskiej, p.Zdziemborskiego i p.Gawlińskiego.

Zwiedzanie rozpoczęliśmy od Muzeum Zamkowego w Malborku gdzie wszyscy mogliśmy się przenieść w czasy Wielkich Mistrzów Krzyżackich. Następnym punktem programu był Stadion Energa Gdańsk. Uczestnicy wycieczki mogli zwiedzić trybuny, szatnie piłkarskie oraz murawę boiska. Drugi dzień wycieczki obejmował min. zwiedzanie Westerplatte, Fokarium na Helu, Muzeum Obrony Wybrzeża oraz rejs statkiem po Zatoce Gdańskiej. Po intensywnym zwiedzaniu chwilą wytchnienia dla wszystkich były wieczorne spacery nad morze, dyskoteka lub zajęcia Zumby. W dniu powrotu do domu przewidziane było zwiedzanie Gdańska. Największe wrażenie na wszystkich zrobiło Muzeum II Wojny Światowej. Wielu uczniów stwierdziło, że na pewno wróci tu ze swoimi rodzicami.