Strona głównaArchiwum 2018/2019Wycieczka nad Bałtyk

 

1200px Black Ribbon.svgW sobotę, 1 sierpnia 2020 roku, w wieku 87 lat, zmarła Pani Marianna Wójcik, wieloletnia Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 15 w Płocku.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się we wtorek 4 sierpnia o godzinie 13.00 na Cmentarzu Komunalnym w Płocku.

 


Materiały do pobrania do nauki zdalnej przez uczniów

Wycieczka nad Bałtyk

miniW dniach 06.05-08.05 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce szkolnej nad Morze Bałtyckie pod opieką p.Kowalewskiej, p.Szymańskiej, p.Zdziemborskiego i p.Gawlińskiego.

Zwiedzanie rozpoczęliśmy od Muzeum Zamkowego w Malborku gdzie wszyscy mogliśmy się przenieść w czasy Wielkich Mistrzów Krzyżackich. Następnym punktem programu był Stadion Energa Gdańsk. Uczestnicy wycieczki mogli zwiedzić trybuny, szatnie piłkarskie oraz murawę boiska. Drugi dzień wycieczki obejmował min. zwiedzanie Westerplatte, Fokarium na Helu, Muzeum Obrony Wybrzeża oraz rejs statkiem po Zatoce Gdańskiej. Po intensywnym zwiedzaniu chwilą wytchnienia dla wszystkich były wieczorne spacery nad morze, dyskoteka lub zajęcia Zumby. W dniu powrotu do domu przewidziane było zwiedzanie Gdańska. Największe wrażenie na wszystkich zrobiło Muzeum II Wojny Światowej. Wielu uczniów stwierdziło, że na pewno wróci tu ze swoimi rodzicami.

gminabip  men     kur 

efs 

Joomla templates by Joomlashine