Zmiana organizacji pracy od dnia 18 listopada

UWAGA!!! Ze względu na prace remontowe prowadzone na placu zabaw obiekt nieczynny do odwołania.

Stanowisko Departamentu Matki i Dziecka w Ministerstwie Zdrowia w sprawie zapobiegania i zwalczania wszawicy u dzieci i młodzieży

Zachęcamy do wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł.

„Pola nadziei”

miniWolontariusze naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w ogólnopolskiej kampanii „Pola Nadziei”, której celem jest zdobycie jak największego wsparcia dla idei hospicyjnej.

Akcja „Pola Nadziei” przeprowadzona była w dniach 31.05 na terenie szkoły oraz w niedzielę 02.06.w kościele w Maszewie i Brwilnie. Wolontariusze z puszkami opatrzonymi logo akcji, rozdawali ulotki informujące wiernych o idei kampanii. Dzięki wsparciu ludzi dobrego serca wolontariusze zebrali do puszek 972, 19 zł

Zebrane środki zostały przekazane Caritas Diecezji Płockiej, które prowadzi siedem hospicjów, w tym: pięć hospicjów domowych. Wszechstronną opieką objęte są osoby chore u których zakończono leczenie przyczynowe, a konieczne jest zwalczanie objawów związanych z postępem choroby. Pomoc skierowana jest również do rodzin pacjentów, które potrzebują wsparcia duchowego i fachowej porady.

Wszystkim osobom zaangażowanym w akcję serdecznie dziękujemy.

20190602 120739

20190602 120744