Zapisy na półkolonie organizowane przez GOKiS w terminie 17-21 lutego 2020 r. odbedą się u p. Marzeny Bonkowskiej w dniach 27-28 stycznia od godz. 7.30 w sali nr 36 (rodzice zapisują dzieci osobiście). Koszt 50 zł, ilość miejsc 20. Szczegółowe informacje o półkoloniach dostępne są na stronie Urzędu Gminy Stara Biała oraz profilu facebook'owym.

Stanowisko Departamentu Matki i Dziecka w Ministerstwie Zdrowia w sprawie zapobiegania i zwalczania wszawicy u dzieci i młodzieży

Zachęcamy do wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł.

Logo Magiczna Moc Bajek 1